Volné místo ve firmě Schindler CZ, a.s.

Servisní technik výtahů (Olomouc)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Schindler CZ, a.s.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 38.000 – 45.000 Kč

O nás

Schindler CZ, a.s.

Naše společnost má kořeny ve Švýcarsku a jako Schindler CZ, a.s. působíme na českém trhu od r. 1993. Po celou dobu se nám daří udržet si přední postavení mezi výtahářskými firmami nejen v dodávkách nových výtahů a eskalátorů, ale i v jejich následném servisu.

V současné době najdete výrobní závody a pobočky koncernu zaměstnávajícího více než 60 000 lidí na všech kontinentech. Udržení vysokého standardu a pověstné švýcarské kvality je stále jednou z našich priorit.

Jako servisní technik budete mít příležitost pracovat s technologiemi budoucnosti. Práci v terénu vám významně usnadní digitalizace a možnosti, které nabízí. Zajistíme vám potřebná školení a podpoříme váš profesní rozvoj. Oporou vám budou zkušení kolegové, kteří jsou v naší firmě dlouhodobě spokojení.

Co bude Vaším úkolem:

  • provádění veškerých druhů oprav výtahů a eskalátorů včetně prevence
  • vstupní revize a jiné servisní práce
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace s provozovateli výtahů
  • příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek na opravy
  • působit budete v oblasti Olomouc a okolí

Co od Vás očekáváme:

  • ideální kandidát má zkušenosti s opravami výtahů, ale není to podmínkou, důležitá je praxe v servisu elektrotechnického zařízení (opravy mechanických a elektro částí)
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 (bývalá vyhl. 50) §6
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) výhodou
  • ŘP sk. B
  • schopnost pracovat samostatně a zodpovědně
  • dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

Co nabízíme my:

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě, která je lídrem na trhu
  • 1 týden osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • benefitní systém cafetérie s ročním budgetem 25.000,- Kč
  • mobilní telefon iPhone, firemní automobil i k soukromým účelům
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 29. dubna
  • Velká Bystřice
  • ELPREMONT elektromontáže s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Lutín
  • ELEKTRO-FLEXI s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Chomutov
  • FANAK s.r.o.
  • 28 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 4. května
  • Havířov
  • Stavební bytové družstvo Havířov
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 24. května
  • Milín
  • Energy Adventure s.r.o.
Zveřejněno: 17. dubna

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ auto automobil benefit Bor budoucnost certifikace činnost den dění dodržování dodržování termínů druh elektro HR IT kandidát kolegové komunikace kvalifikace Lom mezinárodní mobil Most možnost odpovědnost Olomouc penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění rozvoj řízení SOU sport stabilní stravování školení technik technologie telefon týden vzdělávání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní zkušenosti dny dovolené firemní komunikační mobilní možnosti národní oblast oblasti odbor oprava opravy osobní penzijní PR profesní příležitost příprava příspěvky přístup rámec roční servis schopnost schopnosti spokojen systém technické technika technolog termín trh úkol volna zkušenost způsobilost